JP Morgan рекомендує купувати акції Південної Кореї — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

JP Morgan рекомендує купувати акції Південної Кореї

Фондовий ринок
228
Акції південнокорейських компаній зараз є найдешевшими з 2009 р., і JP Morgan рекомендує купувати їх, бо прогнози щодо прибутків виглядають дуже перспективно, а слабка вона допомагає компаніям-експортерам.
Індекс MSCI Корея за минулий місяць втратив 7,2%, оскільки розмови про швидке згортання стимулів з боку ФРС спровокували відтік коштів з ринків, що розвиваються. Вартість багатьох “блакитних фішок” впала до вартості чистих активів компанії, чого не спостерігалося з березня 2009 р. Аналітики прогнозують віддачу від вкладень на рівні 36% у найближчі 12 місяців.
Навіть незважаючи на те, що в червні розпродажі корейських акцій зовнішніми інвесторами стали наймасштабнішими за останні 2 роки, а економічне зростання мінімальним з 2009 р., JP Morgan вірить, що вона, яка слабшає, допоможе експортерам показати хороші результати своєї діяльності.
Інші експерти також радять довгостроковим інвесторам вкладатися в акції компаній Південної Кореї.
Зараз індекс MSCI Корея оцінюється з дисконтом до MSCI Emerging markets в 25%.
Міжнародні інвестори в червні продали акцій компаній дев’яти азіатських країн, що розвиваються, на суму $ 14,3 млрд, лідером у відтоку коштів була якраз Південна Корея, з якої вивели $ 4,5 млрд – максимум з серпня 2011 р. У липні відтік становить $ 615,400 млн.
Думка про те, що ФРС перегляне свою монетарну політику, змушує інвесторів переглядати свою стратегію і виходити з тих ринків, на яких здійснювалися операції carry trade.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас