Обсяг угод на ф'ючерсному ринку Китаю за півроку перевищив $21 трлн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Обсяг угод на ф'ючерсному ринку Китаю за півроку перевищив $21 трлн

Фондовий ринок
192
Обсяг угод на ф’ючерсному ринку Китаю в першому півріччі 2013 р. перевищив 128 трлн юанів (21 трлн дол). Про це повідомив голова Китайської ф’ючерсної асоціації Лю Чжічао.
При цьому ф’ючерсні операції пройшли щодо енергетичних, сільськогосподарських, металургійних, хімпромисловості товарів і фінансових продуктів.
На даний момент загальний обсяг активів ф’ючерсних компаній Китаю перевищив 230 млрд юанів, а обсяг їх нетто-активів досяг 40 млрд юанів. Судячи з цих показників, китайський ринок ф’ючерсів вже став одним з найбільших у світі.
Чжічао відзначив також, що в міру розширення масштабів ринкової діяльності в Китаї склався цілий комплекс систем щодо запобігання і реагування на ризики в ф’ючерсної галузі. Разом з цим здатність ф’ючерсної галузі країни до обслуговування реальної економічної діяльності постійно підвищується.
Тим часом, глава Китайської ф’ючерсної асоціації підкреслив, що в порівнянні зі зрілими ф’ючерсними ринками в світі 20-річний ринок Китаю ще чекає значне вдосконалення.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас