Розкопки в Криму похитнули теорію еволюції Дарвіна — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Розкопки в Криму похитнули теорію еволюції Дарвіна

17684
У Криму вченими були знайдені сліди життя стародавніх людей, що не відповідають загальноприйнятій дарвінівській теорії еволюції людини.
“Теорія Дарвіна будується на поетапному перетворенні первісної людини – неандертальця в більш розвинену істоту – кроманьйонця, а потім – і в сучасну людину, – розповідає керівник експедиції, доктор історичних наук Віктор Чабай. – Але знайдено докази зовсім іншого розвитку. При розкопках стоянок древніх людей відразу в декількох місцях Криму з’ясувалося, що сліди життя неандертальців – крем’яні скребки, рубила, залишки вогнищ з прошарками з кісткового вугілля – знаходяться в ґрунті над слідами життєдіяльності кроманьйонців. А це означає, що більш сучасні люди відвідували ці місця раніше, ніж найдавніші. Тому теорія Дарвіна відверто кульгає, а ми маємо справу не з еволюцією одного виду розумних істот, а з представниками різних рас, що населяли в давнину нашу Землю”.
Подібні знахідки – поки єдині в усьому світі. А більша частина вченого співтовариства, як кажуть кримські археологи, сприйняла відкриття, зроблене на півострові, з ентузіазмом. Після цього теорія еволюції, що тиражувалась багато років у всіх шкільних підручниках, ґрунтовно захиталася. Більше того, проведений аналіз ДНК неандертальця показав принципові відмінності від структури ДНК сучасної людини. Але потрібні ще додаткові дослідження, щоб прояснити деталі. Наприклад, за допомогою радіовуглецевого аналізу точно визначити час перебування неандертальців і кроманьйонців на одних і тих же кримських стоянках – за попередніми оцінками археологів, сліди датуються від 32 до 29 тисяч років тому.
Також потрібно зробити реконструкцію кліматичних умов, які були тоді в Криму.
“Зараз ми якраз цим і займаємося, – продовжує Віктор Чабай. – Крім пошуку знарядь виробництва людей кам’яного століття і дослідження стародавніх вогнищ, збираємо скам’янілості частинок рослин і тварин. І такого матеріалу має бути якомога більше, щоб відновити картину природи того часу. Від цього залежить, чи зможемо ми зрозуміти, чому неандертальці зрештою зникли, вимерли. Є, наприклад, версія, що в цьому винна зміна клімату, яку кроманьйонці, на відміну від неандертальців, змогли перенести через особливості свого організму”.
Нагадаємо, раніше вченими було встановлено, що неандертальці не схрещуються з homo sapiens.
За матеріалами:
Вісті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас