Новий скандал від агента-втікача Сноудена: спецслужби США стежили за Австралією — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Новий скандал від агента-втікача Сноудена: спецслужби США стежили за Австралією

Світ
1195
За словами Сноудена, в Австралії є чотири об’єкта, які сприяють збору інформації спецслужбами США.
Колишній співробітник ЦРУ видав нову порцію викриттів діяльності американських спецслужб. На цей раз він повідомив, що стеження велося за австралійцями.
За його словами, в Австралії є чотири об’єкти, які допомагають американській розвідці збирати інформацію. Які саме – він не назвав. Офіційно поки жодна країна не прокоментувала цю інформацію.
Тим часом, Раніше Сноуден заявив, що і мільйони бразильців стали об’єктами стеження американських спецслужб. Нібито тільки в січні минулого року Агентство національної безпеки отримало доступ до 2,3 млрд повідомлень і телефонних дзвінків громадян Бразилії і бразильських компаній.
Прослуховуванню піддавалися і представники інших країн, що знаходилися на бразильській території.
І Росію не обійшов шпигунський скандал. З чергового “зливу” екс-співробітника ЦРУ з’ясовується, що американські спецслужби активно відстежували телефонні розмови та інтернет-листування росіян.
Тим часом, стало відомо, що Барак Обама може скасувати свій вересневий візит до Росії (до саміту “двадцятки” в Петербурзі президента США чекали з дводенним візитом у Москві – ред.), якщо Сноуден як і раніше буде залишатися в транзитній зоні “Шереметьєво”. Проте прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков ці чутки спростував: “Візит готується. Ми знаходимося в постійному контакті з нашими колегами, намагаючись зробити зустріч максимально наповненою”.
Сам колишній співробітник ЦРУ і АНБ Едвард Сноуден, котрий розповів всьому світу про тотальне стеження американських спецслужб, з кінця червня проживає в транзитній зоні московського аеропорту Шереметьєво. Він не може нікуди вилетіти, так як у нього анульвано паспорт.
Сноуден звернувся до лідерів понад 20 країн з проханням про притулок. Однак ніхто не погоджувався дати притулок у себе викривачеві, якого влада США звинувачує в шпигунстві.
Найбільш ймовірні кандидати – країни Латинської Америки: Болівія, Нікарагуа, Венесуела. Остання чекає втікача з розпростертими обіймами, однак американець, за останніми даними, поки не поспішає летіти до Ніколаса Мадуро.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас