В Мінрегіоні запевняють, що українці можуть взяти здешевлену іпотеку на понад 17 тис. квартир — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Мінрегіоні запевняють, що українці можуть взяти здешевлену іпотеку на понад 17 тис. квартир

Кредит&Депозит
560
За рішенням Міжвідомчої комісії станом на 1 липня 2013 р. до участі у програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів (13/3) прийнято 424 об’єкти, в яких громадяни можуть придбати 17209 квартир. Про це повідомили в прес-службі Мінрегіону, посилаючись на міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника.
Міністр поінформував, що на програму державним бюджетом передбачено 300 млн. гривень, за які планується здійснити компенсацію за іпотечними кредитами 4140 сім’ям. В даний час укладено 706 іпотечних договорів.
Разом з цим програма здешевлення вартості іпотечних кредитів краще реалізується в Києві, Вінницькій, Сумській, Київській та Хмельницькій областях.
Не видано жодного кредиту у Кіровоградській та Херсонській областях. В АР Крим видано лише 4 кредити.
Нагадаємо, одним з найбільших учасників державних програм щодо забезпечення українців житлом є ХК “Київміськбуд”.
“Київміськбуд” з 2011 року бере участь у програмах (Здешевлення вартості іпотечних кредитів і Доступне житло 70/30 – Ред.), і на сьогодні є, мабуть, найбільшим учасником в Києві і області. Компанія завжди готова долучатися до реалізації як цих, так і інших програм”, – сказав віце-президент Холдингової компанії “Київміськбуд” Олександр Мороз.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас