Прибуток HTC впав на 83% незважаючи на успіх флагмана One — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Прибуток HTC впав на 83% незважаючи на успіх флагмана One

Технології&Авто
622
HTC оголосила попередні, що ще не пройшли перевірку аудиторської служби, результати роботи у другому кварталі. Незважаючи на запуск флагманського смартфона HTC One, вихід якого кілька разів відкладався через проблеми з постачанням комплектуючих, прибуток компанії виявився на 83% нижче за показник аналогічного кварталу минулого року.
Згідно з попередніми розрахунками, чистий прибуток HTC у другому кварталі дорівнює NT $ 1,25 млрд (близько $ 41,6 млн), а виручка склала NT $ 70,7 млрд ($ 2,35 млрд). У другому кварталі 2012 року у компанії виручка дорівнювала NT $ 91,04 млрд($ 3 млрд), прибуток – NT $ 7,40 млрд ($ 246 млн).
Аналітики очікували від тайванського виробника вищих результатів. Тим більше, ним оголошено про реалізацію 5 млн смартфонів HTC One всього за 50 днів. Згідно з прогнозом експертів, прибуток HTC повинен був скласти близько $ 70 млн. Зауважимо, що в першому кварталі у HTC було всього $ 2,8 млн прибутку.
Реалізація компанії в травні, першому місяці, коли HTC One був доступний без обмежень, була вельми непоганою – всього на 3,35% менше, ніж в аналогічному періоді минулого року і набагато краще за показник попереднього місяця.
Але в червні, коли ажіотаж навколо виходу HTC One вщух і до того ж зросла кількість країн, де продають Samsung Galaxy S4, показники реалізації тайванської компанії скоротилися на 24% в порівнянні з попереднім місяцем і на 26%, якщо порівнювати з червнем 2012
Показники в третьому кварталі, як вважають аналітики, не будуть помітно відрізнятися від результатів другого кварталу. “У HTC, можливо, в третьому кварталі з’являться нові продукти, але конкуренція з боку Apple і китайських брендів буде вельми запеклою, – заявив аналітик Пітер Ліао (Peter Liao) з Nomura Securities. – Дуже складно (HTC) буде зберегти зростання продажів”.
За матеріалами:
3dnews.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас