Ринок смартфонів уперся в "невидиму стелю" - експерти — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ринок смартфонів уперся в "невидиму стелю" - експерти

Технології&Авто
4931
Ринок смартфонів впирається в “невидиму стелю”. Замість стрімкого зростання, яке пророкували аналітики після випуску Samsung Galaxy S4, HTC One і Blackberry Z10, пішла низка невдалих звітів.
Газета The Wall Street Journal вказує дані фінзвітів гігантів сектора. На минулому тижні попередні результати опублікував Samsung, з яких стало ясно, що Galaxy S4 реалізують набагато гірше, ніж хотілося б ринку. Всупереч величезним засобам, вкладені у просування нового флагмана, акції Samsung з середини березня позбулися вже 17%. Справедливості заради нагадаємо, що цей квартал все одно буде рекордним для Samsung.
Другим розчаруванням ринку стали результати HTC, чий чистий прибуток звалилася на 83% порівняно з результатом минулого року. На даний момент, відзначають експерти, смартфон HTC One – чи не остання надія тайванців на відновлення зростання і порятунок від потенційного банкрутства. За даними біржі, акції всього за місяць впали на 30%.
Крім того, картину від Wall Street Journal доповнюють результати від BlackBerry, які були опубліковані в кінці червня. Чистий збиток компанії за US GAAP за перший квартал нинішнього фінансового року, який закінчився 1 червня, дійшов до $ 84 млн, або 16 центів на акцію.
Аналітики Thomson Reuters вважали, що компанія завершить перший квартал нинішнього фінансового року з прибутком в $0,06 на акцію і виручкою в $3,36 млрд. Однак BlackBerry зуміла продати лише 6,8 млн смартфонів. І тільки 2,7 млн ​​з них склали гаджети на основі нової платформи BB OS 10.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас