«Свобода» запропонувала обкласти 5%-им податком російськомовні книги — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

«Свобода» запропонувала обкласти 5%-им податком російськомовні книги

Казна та Політика
1556
Фракція ВО «Свобода» зареєструвала законопроект про впровадження 5% мита на ввезення в Україну продукції на іноземній мові.
Як повідомили в партії «Свобода», про це повідомила народний депутат від цієї політсили Ірина Фаріон.
За її словами, є два контексти в цій проблематиці: недостатнє фінансування бібліотек для поповнення фондів україномовною літературою та внесення змін до Податкового кодексу України з метою продовження пільгового оподаткування суб’єктів видавничої справи.
«Фракція «Свобода» напрацювала і зареєструвала законопроект про введення 5% мита на ввезення в Україну іншомовної продукції. Звичайно, ця продукція насамперед російськомовна», – заявила депутат.
«З Росії, тільки за неофіційними даними, до нас завезено продукції майже на $ 20 млн. Це означає поповнення бюджету на $ 2 млн. За умови прийняття пропонованого законопроекту, саме ці кошти будуть мати цільове призначення – за них ми зможемо закуповувати для бібліотек українську продукцію і україномовну книгу, оскільки останні 3-4 роки наші бібліотеки практично зневоднені і не виконують основної ролі та призначення, тобто забезпечення читача українською книгою», – підсумувала Фаріон.
За матеріалами:
Коментарі
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас