Google запустив голосовий пошук українською мовою — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Google запустив голосовий пошук українською мовою

Технології&Авто
399
Google запустив функцію голосового пошуку українською мовою для мобільних пристроїв на базі Android, згідно з повідомленням в офіційному блозі компанії. Тепер користувачі в Україні отримують можливість спілкуватися зі своїми смартфонами українською.
Крім цього, голосовий пошук доступний для мобільних карт Google і навігації, що може значно спростити водіям пошук правильного шляху під час руху.
При розробці функції в компанії зіткнулися з деякими проблемами – наприклад, з особливостями вимови в різних регіонах або словами, які мають різні значення. Проте експерти відзначають, що чим більше людей використовують голосовий пошук в Android, тим точнішим він стає.
Щоб почати роботу з голосовим пошуком, користувач повинен звернути увагу на операційну систему телефону. “Якщо телефон працює з ОС Android 2.2 або вище, ви побачите значок мікрофона на віджеті пошуку Google на робочому столі мобільного телефону, і все, що вам потрібно зробити – це натиснути на значок, щоб почати голосовий пошук. В іншому випадку ви можете встановити програму Голосовий Пошук з Google Play “, – йдеться в повідомленні.
Одночасно пошук можна буде використовувати тільки на одній мові.
За матеріалами:
Подробности
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас