Нова тенденція: банки в Україні масово закривають відділення — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нова тенденція: банки в Україні масово закривають відділення

Фондовий ринок
5342
За 5 місяців 2013 кількість банківських точок продажів зменшилася на 87 одиниць, повідомили в Незалежній асоціації банків України (НАБУ).
За словами фахівців, деякі дублюючі відділення закривалися в процесі злиття окремих банків, але в цілому скорочення відділень обумовлено оптимізацією банками власної мережі для підвищення ефективності роботи. Головна причина – розвиток дистанційних технологій обслуговування клієнтів, що дозволяє не тільки забезпечити клієнтам максимально зручний сервіс, а й значно знизити витрати на утримання відділень.
У розрізі регіонів основне скорочення кількості відділень спостерігалося переважно в областях, де кількість банківських підрозділів у розрахунку на 10 тис. населення перевищує середні показники по країні. Найбільшу кількість відділень за аналізований період втратили Чернігівська, Полтавська та Черкаська області (скорочення 29, 22 і 21 точок продажу відповідно).
У Дніпропетровській області мережа скоротилася на 18 відділень, а в Київській – на 16. Незважаючи на таке скорочення, кількість підрозділів у цих регіонах залишилося на рівні вище середнього по Україні (4,4 підрозділу на 10 тис. населення).
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас