Honda виходить на ринок авіаперевезень: повітряне таксі стає реальністю — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Honda виходить на ринок авіаперевезень: повітряне таксі стає реальністю

Технології&Авто
1107
Повітряне таксі стає реальністю. Невеликі літаки можуть стати конкурентами звичайним авто вже в недалекому майбутньому. На ринок бізнес-джетів виходить Honda, яка, нарешті, отримала ліцензію FAA на свій літак. Як говорить директор компанії Мічімаса фуджін, “до кінця року Honda почне серійні продажі своїх джетів”.
Японський виробник планував випуск бізнес-джетів з кінця 90-х. Кожна деталь була виготовлена однією фірмою – це унікальний випадок. Льотні випробування були проведені ще у 2003 році.
На ринку бізнес-джетів існує конкуренція, але директор Honda Мічімаса Фуджіно розраховує, що інноваційні технології та креативні рішення допоможуть виробникові зайняти гідне місце. В інтерв’ю токійському телеканалу Фуджіно сказав, що в найближчі роки компанія буде реалізовувати до 90 замовлень на рік.
Серед переваг, наприклад, двигун, який розташований над крилом, що дозволяє знизити рівень шуму при зльоті та посадці. “Зі швидкістю 778 км / год бізнес-джет на 10% швидший, ніж літаки такого класу. Крім того, він більш стійкий до турбулентності”, – цитує Мічімасу Фуджіно Bloomberg.
Вартість літака – 4,5 млн доларів. Але через 4-5 років компанія планує знизити ціни, оскільки незабаром чартерні рейси бізнес-джетів стануть формою льотного таксі, каже Мічімаса.
За матеріалами:
bloomberg.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас