Microsoft презентувала нову версію Windows 8.1 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Microsoft презентувала нову версію Windows 8.1

Технології&Авто
1059
ІТ-гігант Microsoft презентував попередню версію оновлення для платформи Windows 8 під номером 8.1. Вона була показана на конференції для розробників, яка відбулася в Сан-Франциско, повідомляє Sky News.
У освіженій версії розробники поправили ряд недоліків і додали кілька нових можливостей. Однією з ключових (і найбільш очікуваних користувачами) особливостей стало, як зазначає видання, повернення на панель завдань робочого столу кнопки Пуск.
З Windows 8 її прибрали, а її функції передали різним зонам дисплея, які користувачеві необхідно було тримати в голові. Це стало ключовою причиною для нарікань з приводу нової ОС. У новій версії цей недолік виправили, повернувши кнопку на звичайній місце.
Однак, тепер вона функціонує трохи інакше. Залежно від налаштувань користувача при її використанні показується не звичне меню, а “живі плитки” або перелік всіх встановлених на термінал програм та програм.
Серед інших специфік нової платформи – можливість запускати на одному екрані відразу чотири додатки, а не два, як це було колись. Крім того, користувач сам зможе вибрати, яку частину дисплея займе кожна з програм.
На даний момент завантажити попередню версію Windows 8.1 можна безкоштовно на сайті компанії. Фінальну версію ОС випустять до кінця року.
Крім того, в нову версію додали підтримку 3D-принтерів і анімовані шпалери.
Нагадаємо, раніше Microsoft пообіцяла значні премії за злом нової версії Windows.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас