ФРС: стимулювання економіки необхідне, поки безробіття вище 7%


ФРС: стимулювання економіки необхідне, поки безробіття вище 7%

Програма з викупу облігацій, що проводиться ФРС США, необхідна доти, поки безробіття не опуститься нижче 7%. Про це заявив глава Федерального резервного банку (ФРБ) Міннеаполіса Нараяна Кочерлакота.

На думку Кочерлакоти, безробіття в США не знизиться до цього рівня раніше другого півріччя 2014 р.

Нагадаємо, 19 червня за підсумками дводенного засідання Федерального комітету з відкритого ринку чиновники ухвалили рішення зберегти програму купівлі активів в обсязі $85 млрд. Однак при цьому Бернанке натякнув, що обсяги стимулювання до кінця цього року почнуть знижуватися.

Згідно з новими прогнозами рівень безробіття в США за підсумками 2013 р. складе 7,2-7,3%. У 2014 р. очікуються значення в 6,5-6,8%.

Раніше глава ФРБ Міннеаполіса заявив, що ФРС має намір продовжувати свою програму купівлі облігацій, поки рівень безробіття в США не впаде ще більше, а короткострокова процентна ставка перебуватиме біля нуля протягом тривалого часу навіть після завершення купівлі облігацій.

Нараяна Кочерлакота в цьому році не має права голосу в Комітеті з відкритого ринку (FOMC), однак отримає це право наступного року, коли ФРС, можливо, буде згортати програму з викупу облігацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua