Китайська компанія націлилася на купівлю трьох європейських автовиробників — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китайська компанія націлилася на купівлю трьох європейських автовиробників

Фондовий ринок
1384
Китайська автомобільна група Beijing Automotive (BAIC) має намір придбати три середні за розміром європейські автовиробники з хорошою репутацією. Завдяки цим придбанням, компанія з КНР має намір до 2020 року продавати в країнах ЄС по 400 тис. машин щорічно, заробляючи при цьому близько 408 млн доларів.
Для придбання європейських компаній китайці створили спеціальний підрозділ – BAIC International Development Co. Він буде відповідати за всі міжнародні операції, а також збільшення продажів нових автомобілів і запчастин за кордоном.
“Ми хочемо придбати середні за своїм розміром автовиробники в Європі, поки економіка перебуває в млявому стані. Таким чином, ми зможемо використовувати їхні можливості і кошти в якості виробничої бази для розширення в цьому регіоні”, – заявив керівник BAIC International Development Донг Хайянг.
Про які саме компанії в Європі йдеться – не уточнюється.
На сьогоднішній день група BAIC займається випуском автомобілів у Китаї з такими компаніями як Daimler і Hyundai. З першою з них китайський виробник в лютому підписав угоду, згідно з якою 12 відсотків акцій компанії з КНР переходять німецькому концерну. Сума цієї угоди становить 640 мільйонів євро.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас