Складено рейтинг найбільш привабливих країн для прямих іноземних інвестицій — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Складено рейтинг найбільш привабливих країн для прямих іноземних інвестицій

Особисті фінанси
1255
Міжнародна консалтингова компанія ATKearney склала рейтинг найпривабливіших країни для прямих іноземних інвестиції (ПІІ).
Як стало відомо, після 12-річної перерви США, потіснивши Китай, повернули собі перше місце в списку найбільш привабливих країн для ПІІ. Експерти, що склали рейтинг, підкреслюють підвищення конкурентоспроможності американського ринку праці і ослаблення долара, яке допомогло поліпшити експортний потенціал країни.
У поєднанні з відновленням ринку житла і зростанням видобутку “нетрадиційних” нафти і газу, США змогли зайняти перше місце в індексі, незважаючи на все ще існуючу невизначеність у фінансовій політиці та наявність значного зовнішнього боргу.
До п’ятірки найбільш привабливих для ПІІ країн увійшли також Бразилія, Канада та Індія.
У порівнянні з минулим роком, Росія перемістилася вгору на одну позицію, зайнявши 11-е місце, випередила Францію і поступилася Мексиці і Сингапуру. У компанії ATKearney зазначили, що Росія “йде шляхом диверсифікації та модернізації економіки” і що в результаті приєднання до Світової організації торгівлі в 2012 році Росія “отримала більш широкий доступ до експортних ринків та іноземних інвестицій”.
Крім того, згідно з дослідженням, підвищенню позиції Росії сприяло скорочення обмеження на ПІІ в багатьох галузях, доступність робочої сили, зростання внутрішнього ринку і плани Уряду щодо приватизації низки найбільших компаній Росії.
Варто підкреслити, що індекс інвестиційної довіри (FDI Confidence Index by ATKearney) ранжує країни по тому, як політичні, економічні та регуляторні зміни впливають на прямі іноземні інвестиції. Дослідження проводилося з жовтня по листопад минулого року, всього було опитано понад 300 топ-менеджерів з 28 країн.
Нагадаємо, раніше експерти міжнародної консалтингової компанії CBRE назвали найпривабливіші країни для інвестицій в нерухомість. За їхніми даними, Німеччина виявилася найпривабливішою країною для інвестування в нерухомість в 2013 році. Найбільш привабливим серед міст для інвестицій в нерухомість дослідники назвали Лондон.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас