США зобов'яжуть виробників оснащувати авто камерами заднього виду — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

США зобов'яжуть виробників оснащувати авто камерами заднього виду

Технології&Авто
574
Транспортне міністерство США знову перенесло до 2015 введення норми, яка зобов’яже автовиробників обладнати всі авто для місцевого ринку камерами заднього виду.
Президентський указ про це вийшов ще в 2008 році, проте автокомпанії виступають проти закону, бо їхні додаткові витрати можуть дійти до $2,7 млрд щорічно.
Тоді рішення глави держави послідувало після гучного випадку з наїздом на дитину в Нью-Йорку – батько здавав заднім ходом на машині, не помітив свого сина і переїхав його.
Прихильники норми про камери заднього виду пояснюють це тим, що кожного року таким чином у США гине в середньому 228 осіб, поранення отримують понад 17 тис., серед яких чимало літніх людей і дітей у віці до 10 років. Більшість інцидентів, викликаних неуважністю водіїв при їзді заднім ходом, трапляється на парковках і при виїзді з гаража.
Згідно з аналізом регулятора, встановлення камери заднього виду в стандартну комплектацію авто збільшить його ціну на $58-88 за умови, що в салоні вже є мультимедійна система з екраном. В іншому випадку роздрібна ціна машини збільшується на $159-203.
Виробники наполягають на тому, що камери заднього виду, а також низку інших систем безпеки варто пропонувати як опції. Обов’язковими такі пристрої пропонують зробити хіба що у вантажівках.
За інформацією дослідницької фірми Edmunds, камерами заднього виду обладналися 44% моделей автомобілів, які випустили в 2012 році. 27% нового автотранспорту використовували такі гаджети в якості додаткових.
Раніше повідомлялося, що влада США схвалила автомобілі без водіїв.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас