Експерти розповіли, де знаходиться найдорожча нерухомість ЄС — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Експерти розповіли, де знаходиться найдорожча нерухомість ЄС

Нерухомість
1086
Лондон і Париж зберегли за собою звання найдорожчих у плані нерухомості столиць Європейського союзу.
“Центральний Лондон – найдорожчий в Європі. Тут середня вартість квадратного метра в новому житловому фонді досягає цифри в 10 000 євро. Центр Парижа трохи відстає з показником в 8300 євро за квадратний метр”, – йдеться у звіті дослідження кабінету Deloitte.
Згідно з результатами дослідження, ціни знижуються в віддаленням від центру міста. У Великому Лондоні середній показник вартості квадратного метра – 6 тис. євро. Та ж ситуація спостерігається і у Франції. У регіоні Іль-де-Франс середня вартість квадратного метра житла становить 5,5 тис. євро.
За лідерами рейтингу йдуть Москва, Мілан, Рим, Ліон і Марсель, де середня вартість квадратного метра коливається в межах 4 тис. євро, повідомляє Challenges.
Варто зазначити, що Росія залишилася лідером по “складності придбання” житла. Як повідомляється, в РФ потрібно трудитися в середньому 10 років, щоб заробити на нове житло площею в 70 кв.м.
Франція в даній класифікації друга. Тут потрібно 9,4 років наполегливої праці. За нею йде Великобританія та Італія.
Самою ж доступною в плані житла стала Данія – жителям країни вистачить двох років постійного заробітку для придбання житла.
Раніше Корреспондент.biz писав, що вартість нерухомості в Британії досягла десятирічного максимуму.
За матеріалами:
Euromag.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас