236
«Роснафта» планує поставити в КНР нафти на $ 270 млрд
— Енергетика
«Роснафта» планує поставляти в КНР протягом 25 років 365 млн тонн нафти на суму близько $ 270 млрд, повідомляє глава «Роснафти» Ігор Сєчін.
Раніше в четвер глава Міненерго Олександр Новак повідомив, що в рамках Петербурзького економічного форуму планується підписання контракту про постачання нафти в Китай. За його словами, умови контракту навряд чи будуть мати серйозні відмінності від умов березневої угоди, де йшлося про збільшення поставок до 800 тис. тонн в 2013 році, в 2014 році – до 2 млн тонн, а в 2015 році – до 15 млн тонн .
Вчора на зустрічі з першим заступником прем’єра Держради КНР Чжан Гаолі президент Росії Володимир Путін повідомив про те, що «Роснафта» підготувала контракт з КНР на $ 60 млрд на постачання сотень мільйонів тонн нафти.
За матеріалами: Прайм
Поділитися новиною