Глава Ford звинуватив Японію в маніпуляціях курсом ієни


Глава Ford звинуватив Японію в маніпуляціях курсом ієни

Глава компанії Ford звинуватив фінансову владу Японії в маніпуляції валютним курсом ієни, заявивши, що своїми діями вона завдає шкоди світовій економіці.

У своєму інтерв’ю Алан Муллалі, глава Ford, одного з найбільших автомобільних концернів світу, заявив, що Японія навмисно занижує курс ієни.

Алан Муллалі, генеральний директор Ford Motor Company: “Я абсолютно впевнений в тому, що Японія маніпулює курсом ієни. На мій погляд, це неприпустимо. Валютні курси повинні визначатися ринковими механізмами, а не діями влади. Угоди про вільну торгівлю повинні дотримуватися, інакше все це перетворюється на фарс”.

З середини листопада 2012 котирування японської ієни помітно впали по відношенню до всіх основних світових валют, по відношенню до американського долара – на 17%. Це помітно підвищило конкурентоспроможність продукції японських експортерів.

Муллалі також зазначив, що японський автомобільний ринок є “найбільш закритим у світі”. На частку японських виробників припадає більше 90% від загального обсягу продажів автомобілів у Японії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua