Volvo і Audi навчать автомобілі паркуватися без водія — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Volvo і Audi навчать автомобілі паркуватися без водія

Технології&Авто
848
Volvo розробила систему автоматичного паркування, яка може поставити машину на вільне місце без участі водія.
Для того щоб запаркувати автомобіль, власникові потрібно буде вийти з машини і відправити їй сигнал зі смартфона про те, що потрібно знайти місце і зайняти його.
Крім того, що автомобіль зможе сам припаркуватися, він також отримає можливість покинути місце і під’їхати туди, де буде чекати водій. Машина зможе самостійно маневрувати на стоянці і уникати зіткнень з іншими автомобілями та пішоходами за рахунок спеціальних датчиків і сенсорів.
Демонстрація можливостей нового автопаркувальника буде проведена наступного тижня. Першою серійною моделлю, на якій з’явиться фрагмент нової системи – електроніка, що управляє кермом під час паркування – стане позашляховик XC90 нового покоління. Він дебютує в кінці наступного року.
Аналогічний автопаркувальник готує компанія Audi. Її система також не вимагає перебування водія в салоні. У майбутньому автомобілі марки завдяки спеціальним сенсорам зможуть самостійно знаходити вільне місце в багатоярусному гаражі, паркуватися, виключати мотор і замикати двері.
Раніше повідомлялося, що Volvo має намір повністю оновити модельний ряд до 2018 року, випустивши на ринок дев’ять моделей автомобілів.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас