Середня заявлена вартість оренди комерційної нерухомості Києва в травні зросла на 4,6% - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Середня заявлена вартість оренди комерційної нерухомості Києва в травні зросла на 4,6% - експерт

Нерухомість
684
Середня заявлена вартість оренди об’єктів комерційної нерухомості Києва в травні 2013 року порівняно з квітнем поточного року зросла на 4,6% до 17,6 дол за кв. м.
Про це повідомляє агентство нерухомості Real Druzi в огляді столичного ринку оренди комерційної нерухомості.
«З травня 2012 по травень 2013 загальна кількість об’єктів комерційної нерухомості, виставленої на оренду, зросла на 12,9%. Протягом травня 2013 р. найбільшу частку пропозицій і раніше складали офісні приміщення – 67%. Частка пропозицій оренди об’єктів виробничо-складської нерухомості становила 21%, торговою – 12%», – йдеться в огляді Real Druzi.
За даними компанії, в травні, порівняно з квітнем орендні ставки квадратного метра офісів Печерського, Дарницького та Оболонського районів знизилися на 0,1%, 0,4% і 1,0% відповідно. Середня заявлена ціна оренди квадратного метра офісних приміщень, розташованих в інших районах, зросла в межах від 2,1% до 10,5%.
Що стосується об’єктів виробничо-складської нерухомості, то їх середні заявлені орендні ставки в травні в порівнянні з квітнем знизилися тільки в Дарницькому районі – на 0,4%. А найбільше зростання спостерігалося в Печерському районі – на 10,8%.
Торгові приміщення в травні подешевшали лише в Дніпровському районі – на 3,8%. Найсуттєвіше збільшення середньої заявленої вартості оренди квадратного метра було у об’єктів торговельної нерухомості, які розташовані у Дарницькому районі – на 15,2%.
Експерти компанії Real Druzi зазначили, що значних коливань середньої заявленої вартості оренди квадратного метра об’єктів комерційної нерухомості в червні не очікується.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас