У середньому ціни на закупівлю лікарських засобів знизилися на 5% - МОЗ


У середньому ціни на закупівлю лікарських засобів знизилися на 5% - МОЗ

У цьому році в середньому ціни державних закупівель лікарських засобів знизилися на 5%. Про це повідомили у прес-службі МОЗ України.

Як йдеться в повідомленні, економія бюджетних коштів відповідно до акцептованою пропозицією учасників торгів становить 108,8 млн грн або 5,2% від річного плану фінансування. При цьому в порівнянні з 2011 роком ціни на лікарські засоби і вироби медичного призначення за централізованим закупівель МОЗ України було знижено до 10%, а в 2012 році ще на 5-6%.

Крім того, за підсумками проведених закупівель 2013 пряма економія вже становить 108,8 млн грн, а в цілому за рахунок оптимізації номенклатури закупівель та здійснення перерозподілу препаратів між регіонами, раціоналізацією розподілу коштів між регіонами планується заощадити ще близько 20 млн грн.

Як наголошується в повідомленні, найбільше ціни знижуються за такими напрями забезпечення: імунопрофілактика (вакцини), туберкульоз (протитуберкульозні препарати), ВІЛ та СНІД (АРВ), дитяча онкологія, розсіяний склероз і онкологія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua