В Україні визначать, яких фахівців потребує ІТ-ринок — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні визначать, яких фахівців потребує ІТ-ринок

Особисті фінанси
1088
Комітет з інформатизації та інформаційних технологій спільно з Міністерством освіти і науки розробляє перелік ІТ-спеціальностей, яких сьогодні найбільше потребує ринок праці. Про це під час прес-конференції сказав голова Комітету Валерій Омельченко.
“Сьогодні ми проводимо консультації з Міністерством освіти, щоб зробити конкретний перелік ІТ-спеціалістів, які необхідні ринку, щоб на них було відповідне державне замовлення. Ми тільки почали цю роботу”, – сказав парламентарій.
Нагадаємо, за словами В.Омельченка, за останні роки галузь інформаційних технологій в Україні розвивається швидкими темпами.
“Міжнародний досвід переконливо свідчить, що технологічна модернізація і прискорення економічного розвитку досягаються через державну підтримку високотехнологічного бізнесу та залучення приватних інвесторів до розвитку інноваційної інфраструктури. Існуючі законодавчі умови, в тому числі податкове законодавство, обмежують розвиток бізнесу в сфері інформаційних технологій. Наочним прикладом цього є той факт, що сьогодні в Україні функціонує лише один науково-дослідний центр провідної міжнародної корпорації. У той час коли, наприклад, в Ізраїлі, де населення 8 млн осіб, таких центрів існує 290, у Чехії, де проживає 10,5 млн осіб – 49 таких центрів. Україна має величезний людський капітал і потужні передумови для масштабного розвитку сфери високих технологій. Тому завдання профільного комітету – створити законодавче поле для реалізації потенціалу нашої держави”, – зазначив Валерій Омельченко.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас