Щомісяця в середньому 800 киян міняють житло - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Щомісяця в середньому 800 киян міняють житло - експерт

Нерухомість
636
У Києві щомісяця відбувається в середньому 700-800 операцій з купівлі-продажу квартир. Про це сказав президент Союзу фахівців з нерухомості України Олександр Рубанов.
“На сьогоднішній день в Києві в середньому відбувається 700-800 операцій з купівлі-продажу житла. Зараз динаміка дещо зменшилася, адже ми мали досить високий сплеск в кінці травня, а останнім часом вже пішло на зменшення, адже почався сезон відпусток”, – зазначив О.Рубанов.
Разом з цим експерти відзначають, що в середньому третина операцій з нерухомості припадає на житло елітного класу. Лідерами серед такого є трикімнатні квартири площею 120-160 кв.м в Печерському, Шевченківському та Оболонському районах.
Як повідомлялося раніше, в центрі Києва планують побудувати унікальний комплекс елітного житла “Французький квартал”.
“Французький квартал” – це дійсно унікальний комплекс, який об’єднує в собі все, що необхідно для комфортного життя – затишне житло, кафе, ресторани, офіси, тобто це буде міні-містечко, де буде все для того, щоб людина в цьому кварталі могла комфортно жити. “Київміськбуд” – лідер будівельного ринку, тому ми маємо можливість запропонувати житло належної якості, і, що дуже важливо – за прийнятну ціну. Ціна 15 тис. 300 грн. за 1 квадратний метр абсолютно доступна для людей, які хочуть жити в центрі міста. Ми намагаємося створити тут атмосферу справжнього Парижа. І хоча краще Парижа може бути тільки Париж, але ми будемо намагатися відтворити частинку Франції в самому центрі Києва!”, – сказав віце-президент Холдингової компанії “Київміськбуд” Аркадій Бондарєв.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас