Забудовникам стало простіше реєструвати нерухомість - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Забудовникам стало простіше реєструвати нерухомість - експерт

Нерухомість
791
Нова система реєстрації прав на нерухоме майно Державної реєстраційної службою є чіткою і прозорою, забудовникам стало простіше зареєструвати нерухомість. Про це в сказав Перший Віце-президент Конфедерації будівельників України, Радник Голови ВР з питань будівництва Ігор Лисов.
Лисов наголосив, що система реєстрації нерухомості з січня поточного року стала простішою.
“Сама ідея дуже хороша, немає ніякої плутанини, процедури виписані чітко. Зараз процедура проста, зрозуміла, загалом, на мою думку, ідея передачі реєстрації саме Укрдержреєстру – правильна. Система дозволить чітко регламентувати і розуміти, що відбувається, які об’єкти здаються в експлуатацію, які існують. Тобто єдиний реєстр – це надзвичайно добре”, – зазначив І. Лисов.
Нагадаємо, з 1 січня поточного року в Україні ввели нову систему реєстрації прав на нерухоме майно. За словами голови Державної реєстраційної служби Дмитра Ворони, за 5 місяців поточного року у Державному реєстрі прав на нерухоме майно зареєстровано майже 1,4 мільйона заяв і запитів.
“З них державними реєстраторами органів державної реєстрації прав зареєстровано більше 913 тис. заяв і запитів, а нотаріусами – 478 тис. Тобто сьогодні майже третина реєстраційних дій виконується нотаріусами”, – сказав Дмитро Ворона.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас