Яндекс представив мобільний браузер (ФОТО) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Яндекс представив мобільний браузер (ФОТО)

Технології&Авто
448
Російська інтернет-компанія “Яндекс” на прес-конференції у вівторок, 18 червня, представила власний браузер для мобільних пристроїв. Про браузері розповідається в прес-релізі компанії.
Веб-оглядач успадкував риси комп’ютерного «Яндекс.Браузера» – це біло-червоний логотип, меню «Табло» для швидкого доступу до обраних сайтів, вбудований захист від шкідливого ПЗ і режим Turbo, який “стискає” трафік для прискорення роботи та економії коштів.
Адресний рядок браузера суміщено з пошуковим рядком; його місце розташування залежить від типу пристрою: на планшетах він знаходиться у верхній, а на смартфонах – у нижній частині екрана. Пошуковою системою за замовчуванням є «Яндекс», проте пошуковик можна змінити в розділі “Налаштування” (пропоновані варіанти – Google, Mail.Ru і «Вікіпедія»).
Яндекс представив мобільний браузер (ФОТО)
Яндекс представив мобільний браузер (ФОТО)
У ряді випадків інформація, яку шукає користувач, відображається прямо в підказках поруч з адресним рядком: наприклад, прогноз погоди, переклад слів або довідкові дані. Функція працює тільки тоді, коли штатним пошуковиком є «Яндекс».
p=.

Меню налаштувань в браузері на Android
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас