Ford замінив водіїв-випробувачів роботами — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ford замінив водіїв-випробувачів роботами

Технології&Авто
2141
Компанія Ford почала використовувати автономні системи управління під час випробувань, які можуть виявитися занадто важкими для людей. Зокрема, без водія по тестовим трасам роз’їжджають фургони нового покоління моделі Transit.
Системи автономного управління використовуються виробником для випробувань новинки на витривалість – робот “сідає” за кермо, коли новому Transit доводиться пересуватися по пересіченій місцевості, де рух на вибраній інженерами швидкості може викликати у людини серйозний дискомфорт.
У Ford вважають, що таким чином економлять людські сили і підвищують безпеку своїх співробітників. Також випробувальний центр в Мічигані економить і час, так як отримує можливість проводити одночасно більшу кількість тестів. Вивільнені водії більш активно беруть участь в інших програмах, які поки ще вимагають людського присутності.
Ford замінив водіїв-випробувачів роботами
Про повністю автономне управління поки не йдеться. Блок, контролюючий напрямок руху, прискорення й гальмування, курсує за заздалегідь заданим напрямком. Більше того, роботизований автомобіль постійно перебуває під контролем центральної диспетчерської, яка в будь-який момент може припинити випробування.
Ford замінив водіїв-випробувачів роботами
У Ford стверджують, що покриття, які використовуються для тестів, здатні імітувати до 10 років звичайної експлуатації всього на декількох сотнях метрів. Комерційному транспорту доводиться долати уламки бетону, крупний гравій, грязьові ванни і негабаритних “лежачих поліцейських”.
Ford замінив водіїв-випробувачів роботами
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас