У Apple частка на ринку електронних книг виявилася вдвічі більше, ніж оцінювалося — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Apple частка на ринку електронних книг виявилася вдвічі більше, ніж оцінювалося

Технології&Авто
312
На минулому тижні під час розгляду справи проти Apple в Міністерстві юстиції США з обвинуваченням в утриманні цін на електронні книги глава iBookstore Кіт Морер (Keith Moerer) захищав інтереси компанії, виступаючи проти урядового прокурора.
“За минулий рік продажі електронних книг в iBookstore зросли на 100%, а число користувачів перевищило 100 млн.”, – зазначив пан Морер. За його ж даними, в даний час Apple контролює п’яту частину американського ринку електронних видань: “Я вважаю, що Apple належить близько 20% ринку. Дуже складно назвати точну цифру, оскільки відсутні звіти про продажі по всій e-book-галузі, але я вважаю, що ринкова частка iBookstore в США оцінюється приблизно 20 відсотками і продовжує зростати”.
Це вдвічі більше 10%, традиційно приписуваних компанії. І якщо ця цифра досить точна, то слід переоцінити ринкову участь Amazon і Barnes & Noble, що виражалася до сьогоднішнього дня частками 65% і 25% відповідно, які повинні тепер скласти 57,8% і 22,2%. Це також означає, що електронні книги стали грати більш значну роль у бізнесі Apple iTunes.
За матеріалами:
3dnews.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас