АвтоВАЗ шукає спосіб обійти спецмита на іномарки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

АвтоВАЗ шукає спосіб обійти спецмита на іномарки

Технології&Авто
768
Дистриб’ютор автомобілів Lada, компанія “УКРАВТОВАЗ”, прагне знизити вплив спецмита на ціну своїх автомобілів. Щоб уникнути або звести до мінімуму підвищення цін на автомобілі Lada, український дистриб’ютор веде переговори з російським “АвтоВАЗом”.
Зокрема, генеральний директор АТ “УКРАВТОВАЗ” Ігор Вознюк повідомив, що ведуться переговори щодо повернення у виробничу програму двигуна 1,4 л спеціально для українського ринку.
Крім того, введені додаткові комплектації по моделі Lada Largus. Вони дозволили знизити вартість автомобіля до 94,9 тис. гривень (вартість вантажної версії).
“З метою компенсувати підвищення ціни максимально скорочено прибуток дистриб’ютора і дилерську маржу”, – повідомив Вознюк.
Варто відзначити, що аргументом у швидкому прийнятті рішення в Тольятті напевно стане травнева статистика продажів на українському ринку – Lada вперше в історії опинилася на 10-му місці в українському рейтингу продажів і зайняла всього 4% ринку (ще пару років тому Lada займала 20% – ред.).
Якщо “АвтоВАЗ” не зробить заходів з активізації присутності Lada на українському ринку, то колись популярні авто ризикують зовсім випасти зі списку пріоритетів українських покупців – тільки за останній місяць АвтоВАЗ втратив більше 1% ринку.
За матеріалами:
Auto-Consulting
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас