Samsung випустить ще одну версію Galaxy S4 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung випустить ще одну версію Galaxy S4

Технології&Авто
829
Samsung готується до запуску нової моделі Galaxy S4, яка буде здатна підключатися до Інтернету за допомогою технології 4G LTE-Advanced. Виконавчий директор Samsung Electronics Джей Кей Шин (JK Shin) заявив, що компанія представить смартфон Galaxy S4 Advanced, який створений для підключення до нового покоління мереж 4G LTE, які називаються LTE-Advanced.
За словами пана Шина, швидкість зросте майже втричі: якщо сьогодні фільм при звичайному зв’язку LTE скачується за три хвилини, то через LTE-Advanced це відбудеться трохи більше ніж за хвилину. Чіп зв’язку для Galaxy S4 Advanced буде випускати Qualcomm. Смартфон буде першим комерційним пристроєм, сумісним з мережами LTE-Advanced: його вихід намічений вже цього місяця в Південній Кореї.
Якщо все піде за наміченим планом з Galaxy S4 Advanced, то Samsung скоріш за все буде виводити апарат на міжнародні ринки, де доступні мережі нового стандарту. Серед інших країн США не отримають цього апарата – у країні є тільки покриття LTE більш старої і повільною версії.
За матеріалами:
МIА Рейтер
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас