У Києві в другому півріччі 2013 р. запустять електроавтобуси власного виробництва, - Попов — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві в другому півріччі 2013 р. запустять електроавтобуси власного виробництва, - Попов

Казна та Політика
683
У другому півріччі 2013 р. в Києві запустять електроавтобуси власного виробництва. Про це на прес-конференції повідомив голова КМДА Олександр Попов.
“У другому півріччі ми будемо мати і свій власний електроавтобус, який сьогодні за велику ціну пропонується на зовнішньому ринку, а ми можемо його побудувати самі. Таке завдання ми поставили, і воно буде виконане… Це буде такий експериментальний зразок, максимум за 2-3 місяці ми його запустимо на лінію. Що цікаво, що це практично повністю буде наше українське виробництво, навіть двигун український, єдине, що акумулятор імпортний. Ми хочемо налагодити виробництво тут”, – розповів Попов.
За його словами, зараз місто визначається з партнером у цьому проекті.
“Ми це робимо на базі “Київпастранс”, тобто фахівці, які працюють в наших звичайних депо, вони ж і є тими, хто такі проекти реалізує. Що стосується вибору партнера, то про це рано говорити, але може або “ЛАЗ”, або “Богдан”, а може і свій кузов будемо робити, побачимо, що вигідніше”, – додав Попов.
Він також зазначив, що в майбутньому, якщо приватні перевізники купувати електроавтобуси київського виробництва, то зможуть отримати конкретні маршрути на довгостроковий період.
“Я думаю, що нам потрібно вийти на таку співпрацю з партнерами, які перевозять сьогодні, щоб ми їм сказали, наприклад, через 5 років, на цих маршрутах ми хочемо бачити стандарт євро-4 або євро-5 автобуси або електроавтобуси – а я вважаю, що електроавтобуси, якщо ми в Києві будемо їх самі виробляти, то навіщо нам інший варіант – будь ласка, екологічно чистий, купуй і на 10 років, це твій маршрут або твої маршрути, тебе ніхто ніколи не чіпатиме, працюй собі нормально, перевозь”, – повідомив Попов.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас