Microsoft випустив Office на iPhone (ФОТО) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Microsoft випустив Office на iPhone (ФОТО)

Технології&Авто
668
Корпорація Microsoft випустила для смартфонів iPhone і плеєрів iPod touch офісний редактор Office Mobile, повідомляється в офіційному блозі.
Програма безкоштовна, проте поки доступна тільки в США (пізніше Office Mobile з’явиться і в інших країнах). Ще одне обмеження – працювати з нею можуть тільки передплатники платного сервісу Office 365.
Office Mobile дозволяє переглядати, створювати і редагувати текстові файли (Word), таблиці (Excel) та презентації (PowerPoint). Документи зберігаються в «хмарному» сховищі SkyDrive.
Microsoft випустив Office на iPhone (ФОТО)
Microsoft випустив Office на iPhone (ФОТО)
Працювати з програмою можна й за відсутності інтернету. У цьому випадку правки, внесені користувачем, будуть додані в документи, коли пристрій знову підключиться до Мережі.
Додаток працює на смартфонах iPhone, починаючи з iPhone 4, і на плеєрах iPod touch, починаючи з п’ятого покоління. Необхідно, щоб на пристроях була встановлена ​​операційна система iOS 6.1.
«Комп’ютерна» версія Office – одного з найпопулярніших у світі офісних редакторів – доступна на Windows і на OS X. Microsoft випускала мобільні версії пакету для платформ Symbian, Windows Mobile і Windows Phone.
На Android і iOS, двох найпоширеніших у світі мобільних операційних системах, є тільки один офісний додаток Microsoft – блокнот OneNote, хоча за неофіційними даними компанія планує випустити для них також Word, Excel і PowerPoint.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас