Ціни на черешню в Україні стрімко пішли вгору — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ціни на черешню в Україні стрімко пішли вгору

Аграрний ринок
2505
В Україні вже протягом місяця продають черешню, однак ціни на червону ягідку не знижуються, а навпаки, чомусь стрімко пішли вгору. Ще на минулих вихідних ціна на черешню у столиці коливалася від 15 до 25 гривень за кілограм. Сьогодні ягода коштує в середньому на 10 гривень дорожче.
Покупці скаржаться, але вітаміни купують. “Для пенсіонерів дорогувато, вона (черешня) короткочасна, треба ж взяти, поїсти”, – говорить пенсіонерка.
Об’єктивної причини такого дорожчання експерти знайти не можуть. Адже сезон черешні ще не закінчується і навпаки ягоди в Україні вдосталь. Продавці, у свою чергу, посилаються на виробників. “Закупівельні дорогі. Вчора купували по 20, сьогодні по 27, перекуповування”, – зазначають продавці.
З огляду на ціни, дорога закупівля лише у певних містах України – Києві та Одесі. Адже, таку саму черешню у Маріуполі пропонують по 8-10 грн. за кілограм, у Хмельницькому – від 8 до 15.
Експерти аграрного ринку прогнозують спад завищених цін у наступні 2 тижні, особливо після Трійці. Адже на ринках з’явиться конкурентка – дешева молдавська черешня.
А поки українці, аби поласувати вітчизняною ягідкою, ширше розкривають свої гаманці. Нагадаємо, раніше в столиці пропонували купити черешню по 35 грн/кг.
За матеріалами:
ТСН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас