Екс-міністр: Україні протягом 12 місяців потрібно повернути $ 60 млрд зовнішніх боргів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Екс-міністр: Україні протягом 12 місяців потрібно повернути $ 60 млрд зовнішніх боргів

Кредит&Депозит
6717
Україна настільки влізла в борги, що без нових позик вийти з ситуації не може. Таку думку висловив екс-міністр фінансів, народний депутат від «Удару» Віктор Пинзеник.
«Не можна зараз кавалерійською атакою розрубати кредити, позбутися від них за один раз. Я не люблю державних боргів, але не кажу, що від них можна позбутися одним розчерком пера. Дуже важливо почати їх позбуватися. Однак і за таких діях значить перепозичати кошти для обслуговування своїх боргів. А позичати гроші для країни стає проблемою», – сказав Пинзеник.
За його словами, Україні протягом 12 місяців потрібно повернути 60 мільярдів доларів зовнішніх боргів.
 «Ця цифра мене шокує! Я дивуюся олімпійському спокою, який панує в інститутах влади стосовно цієї проблеми. Сума, яку потрібно повертати; немає надійних стабільних джерел. Експорт не забезпечує потреби навіть імпорту. Резерви і близько не пахнуть такою сумою. Та й втрачати їх неприпустимо. Значить, утримати ситуацію можливо тільки, позичивши протягом року 60 мільярдів доларів. Це все кредити – не тільки уряду, це і кредити суб’єктів. Але всі вони мають відношення до курсу. Це серйозна проблема. І п’ять років жити з такою бомбою з заведеним механізмом – неприпустима річ », – зазначив екс-міністр.
За матеріалами:
Главком
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас