У Сінгапурі звільнили більше ста трейдерів за маніпулювання кредитними ставками — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Сінгапурі звільнили більше ста трейдерів за маніпулювання кредитними ставками

Світ
225
Грошово-кредитне управління Сінгапуру (The Monetary Authority of Singapore, MAS), що виконує функції ЦБ, звинуватило 133 трейдера з 20 міжнародних банків у маніпуляції кредитними ставками. Про це повідомляється в прес-релізі регулятора. Близько сотні порушників втратили роботу.
Під санкції потрапили комерсанти з RBS, UBS, Bank of America, BNP Paribas, Credit Suisse, Barclays, Citibank, JP Morgan та інших фінорганізацій. За інформацією MAS, комерсанти, які беруть участь у визначенні ставок, повідомляли невірні дані, спотворюючи таким чином значення показника.
Регулятор встановив факти маніпулювання Сінгапурської ставкою міжбанківського кредитування (SIBOR), ставкою валютного свопу (SOR) і ставкою FX Benchmarks, яка використовується при укладанні форвардних контрактів.
Відносно банків також були застосовані санкції, зокрема, регулятор зобов’язав порушників направити в резерв ЦБ від 100 мільйонів до 1,2 мільярда сінгапурських доларів на термін в один рік. У результаті банки не зможуть використовувати перекладені в резерв засоби для отримання прибутку.
Згадані фінорганізації раніше були викриті в аналогічних порушеннях в інших країнах. Регулятори запідозрили найбільші банки в махінаціях зі ставками ще в 2008 році. У наступні роки в декількох країнах почалися розслідування маніпулювання.
У липні минулого року в маніпулюванні ставками фактично зізнався перший банк – Barclays. Фінорганізація погодилася заплатити 290 мільйонів фунтів стерлінгів штрафу в обмін на припинення слідства. Згодом регулятори оштрафували також RBS і UBS.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас