Митники стали в 10 разів рідше оглядати вантажі, - міндоходів


Митники стали в 10 разів рідше оглядати вантажі, - міндоходів

Міністерство доходів і зборів скоротило огляд митних вантажів з 20% до 2%.

Про це заявив глава відомства Олександр Клименко під час панельної дискусії “Doing Business in Ukraine. Поліпшення інвестиційного клімату – спільна справа уряду і бізнесу”, що відбулася 13 червня в рамках Першої міжнародної бізнес-конференції ABC: Ukraine & Partners-2013.

Крім того, за його словами, після прийняття Митного кодексу час на здійснення експортно-імпортних операцій також скоротився. “Якщо ми витрачали близько доби на розмитнення товару, то сьогодні ми це робимо в межах 4-х годин”, – зазначив міністр.

Клименко також підкреслив, що кількість необхідних документів, які платник податків повинен надавати в митні органи, також істотно скоротився.

“Наші акценти в митній сфері будуть зроблені на подальшому вдосконаленні механізмів електронного звіту, на пост аудит-контролю”, – додав міністр.

Клименко зазначив, що Міндоходів має намір працювати над поліпшенням позицій України в рейтингу міжнародної торгівлі Doing Business. “На жаль, ситуація в цьому напрямку не така перспективна і радісна як у податковій системі. Уряд дуже ретельно проаналізував умови, необхідні для того, щоб реально змінити ситуацію. І ми це зробимо”, – сказав чиновник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua