934
У Чехії поліція затримала ряд високопоставлених чиновників, у тому числі керівника апарату прем'єр-міністра
— Кримінал
Правоохоронні органи Чехії затримали керівника апарату прем’єр-міністра країни Петра Нечаса Яну Нагієву і ще кількох високопоставлених чиновників в ході рейдів, проведених цієї ночі. Таку інформацію розповсюдила прес-служба підрозділу чеської поліції, що відповідає за боротьбу з організованою злочинністю, відмовившись розголошувати додаткові деталі.
“Все, що ми можемо зараз сказати, – це те, що операція завершена і поки на цьому все”, – пояснили в поліції Чехії.
Як пишуть чеські ЗМІ, Нагієва була близьким соратником Нечаса протягом багатьох років. Рейди поліції пройшли в кількох урядових будівлях, в тому числі в Міністерстві оборони країни, а також в будівлі празької мерії. У спецоперації були задіяні більше 400 поліцейських.
Зазначимо, що ім’я Нечаса виявилося замішаним у ряді скандалів з 2010 р., коли політик зайняв посаду прем’єр-міністра. 11 червня 2013 Нечас оголосив про розлучення з дружиною Радкою, з якою познайомився, будучи ще студентом.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Збитки на понад 100 млн грн: Україна та Чехія ліквідували міжнародну інвестиційну шахрайську мережу
У Києві заарештували нерухомість «Росатому»
НАБУ і САП викрили схему розкрадання «зеленого тарифу» на 141 млн грн на тимчасово окупованій території
Схема на 16 млн грн на Укрнафті: директора компанії обвинувачують у заволодінні коштами
На Київщині викрили розтрату понад 9 млн грн бюджетних коштів
Шахрайство з безкоштовним пальним у Telegram: як уберегтися — деталі
