Дефіцит бюджету США в травні виріс на 11%


Дефіцит бюджету США в травні виріс на 11%

Дефіцит бюджету США в травні виріс на 11% в місячному вираженні через 10%-ве зростання витрат. Про це свідчать дані Міністерства фінансів США.

У травні цього року дефіцит склав $138,7 млрд, тоді як у травні 2012 р. показник склав $ 124,6 млрд. Доходи бюджету зросли минулого місяця на 9,1% і склали $197,2 млрд, а зростання витрат склало 10% до $ 336 млрд.

Середня оцінка економістів, опитаних Bloomberg, припускала дефіцит на рівні $ 139 млрд.

Минулого тижня Бюджетне управління Конгресу США заявило, що витрати в травні були б на $ 4 млрд менше, якби не зміни термінів платежів в порівнянні з минулим роком.

“Необхідно пройти дуже довгий шлях, перш ніж фіскальна картина стане на стійкий шлях”, – сказав економіст Jefferies LLC Томас Сімонс.

За перші вісім місяців 2013 фінансового року дефіцит бюджету знизився до $626,3 млрд порівняно з $844,5 млрд за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, що в травні Бюджетне управління публікувало прогноз, згідно з яким дефіцит цього року скоротиться більш ніж на $ 200 млрд у порівнянні з лютневої оцінкою. Показник у цьому році може скоротитися до $ 642 млрд, що є мінімумом за п’ять років. Торік дефіцит склав $ 1,1 трлн.

Також очікується, що наступного року дефіцит бюджету продовжить скорочуватися і становитиме $ 560 млрд. Показник продовжить скорочуватися і в 2015 р., а потім почне рости знову.

Такі прогнози дозволять відкласти термін для підвищення межі державного боргу і можуть трохи пом’якшити вимоги деяких законодавців по жорсткому бюджетному скороченню.

Доходи бюджету в цьому році зростуть до 17,5% ВВП країни в порівнянні з 15,8% ВВП торік. Це близько до середнього показника за 40 років на рівні 17,9%. При цьому Fannie Mae і Freddie Mac в цьому році, як очікується, перерахують до скарбниці $ 95 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua