Арбузов: Капітальні інвестиції у сільське господарство виросли на 10% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Арбузов: Капітальні інвестиції у сільське господарство виросли на 10%

Аграрний ринок
478
Іноземні інвестори вкладають все більше фінансів в аграрний сектор України. Так, з січня по березень капітальні інвестиції у сільське господарство становили 2,5 мільярда гривень. А це на 10% більше, ніж за аналогічний період попереднього року. Вже традиційно найбільш привабливими галузями для інвесторів є харчова промисловість, біоенергетика та рослинництво. А основними інвесторами в АПК залишаються європейські країни. Про це напередодні проведення першої Міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners», організованої за ініціативи Уряду, повідомив Перший віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов.
«Динаміка обсягів інвестицій у сільське господарство в період з 2000 року, коли вони були найменші, до 2012 року, свідчить про високі щорічні темпи їх зростання. І Уряд працює над тим, щоб вони постійно збільшувалися. Для цього ми створюємо прозорі умови для інвесторів та поглиблюємо державно-приватне партнерство», − зазначив урядовець.
Сергій Арбузов також наголосив, що харчова промисловість, біоенергетика та рослинництво традиційно демонструють високий рейтинг інвестиційної привабливості.
Інвестори зацікавлені вкладати кошти у ті галузі сільського господарства, де є високий рівень прибутковості підприємств, експортоспроможність, високі темпи зростання масштабів виробництва, а також кращі умови ліквідності інвестицій», − наголосив Перший віце-прем’єр-міністр.
Сергій Арбузов також повідомив, що найбільшими інвесторами у сільське господарство України залишаються європейські країни.
Нагадаємо, I Міжнародна бізнес-конференція «ABC: Ukraine & Partners» відбудеться 13-14 червня 2013 р. на столичному НСК «Олімпійський». Однією із тем зустрічі бізнесу та влади стане панельна дискусія“Інвестиції в аграрну галузь України. Нагодуємо світ разом”. Участь у ній планує взяти Перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас