За рік кількість інтернет-користувачів в Україні зросла на 9% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

За рік кількість інтернет-користувачів в Україні зросла на 9%

Технології&Авто
421
У першому кварталі 2013 року 42% українців у віці старше 16 років мали доступ до широкосмугового провідного Інтернету вдома, що на 9% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року. Відповідні результати дослідження оприлюднила компанія GfK Ukraine.
Результати дослідження показали, що протягом поточного року найбільш високі темпи приросту серед користувачів показала вікова група населення 40-49 років, де рівень проникнення зріс в порівнянні з 1 кварталом 2012 року на 15% і досяг 48%.
Серед населених пунктів найбільш високі темпи зростання були зафіксовані в містах з населенням 51-100 тис. осіб, де рівень домашнього підключення у звітному періоді склав 47% від усього населення міст.
Як повідомлялося, найближчим часом в Україні будуть створені умови для прискореного розвитку ІТ. Про це сказав голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерій Омельченко.
“Потрібно розробити умови для створення в ІТ-сфері конкурентного середовища з прозорими і зрозумілими правилами гри для всіх учасників процесу. Крім того, необхідно розробити чіткі гарантії захисту прав інвесторів – українських і іноземних. Розвинені світові ІТ-компанії отримують близько 10 15 млрд доларів прибутку на рік. При мінімізації податків, стимулювати розвиток галузі, ІТ-індустрія може стати вагомою частиною наповнення казни і економічного розвитку нашої держави”, – сказав Валерій Омельченко.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас