Колишнього мера селища під Алуштою звинувачують у роздачі землі вартістю 2,8 млн грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Колишнього мера селища під Алуштою звинувачують у роздачі землі вартістю 2,8 млн грн

Кримінал
302
Колишній мер селища Семидвір’я під Алуштою в АР Крим звинувачується у спрощенні процедури для передачі 3,2 га землі загальною вартістю 2,8 млн грн, повідомляє місцева прокуратура.
“Як встановлено прокурорською перевіркою, ділянки у водоохоронній смузі були приватизовані в результаті незаконних дій колишніх голови Лучистівскої сільради та начальника Алуштинського міськуправління земресурсів. Чиновники не тільки знехтували законодавчим забороною на приватну забудову узбережжя і заняття там фермерством, а й ще незаконно “спростили” процедуру надання земель, фактично звівши її до одноосібних рішень”, – наголошується в повідомленні.
Пізніше з’ясувалося, що землю отримали родичі чиновників. Проти них порушено справу за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).
Варто відзначити, що через такі земельні рішення вони завдали збитків державі в 2,8 млн грн.
Як повідомлялося 4 червня, колишнього мера Ялти Олексія Боярчука судитимуть за зловживання службовим становищем і перевищення повноважень при вирішенні питань про користування землею і майном.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас