Співзасновник Facebook вклав $10 млн у виробництво електронних сигарет — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Співзасновник Facebook вклав $10 млн у виробництво електронних сигарет

Світ
308
Шон Паркер, співзасновник і перший президент соціальної мережі Facebook, вклав $ 10 млн у світового лідера з виробництва електронних сигарет, компанію NJOY.
В інтерв’ю виданню Паркер зазначив, що електронні сигарети є одним з можливих шляхів позбавлення людства від традиційних сигарет, які є причиною раку.
Кількість акцій, які придбав Паркер, не уточнюється, але відомо, що він став міноритарним акціонером. Він вклав гроші в складі групи інвесторів, які разом надали компанії $ 75 млн. До їх числа увійшли кілька інвестиційних компаній, в тому числі та, що належить співзасновнику PayPal Пітеру Тілю.
Варто відзначити, що продажі електронних сигарет в США зростають, у той час як обсяг ринку тютюну скорочується. Експерти прогнозують, що за підсумками 2013 року американський ринок електронних сигарет зросте до мільярда доларів на рік. Це в два рази більше, ніж у 2012 році, але всього один відсоток від ринку тютюну.
Багато в чому зростання продажів електронних сигарет пов’язане з відсутністю державного регулювання цього сегмента ринку. На федеральному рівні ринок не регулюється. У той же час, близько 12 штатів запровадили стосовно електронних сигарет схожі з звичайною тютюновою продукцією обмеження.
Підкреслимо, що за версією Forbes Шон Паркер займає 215 місце серед найбагатших людей світу. Його капітал оцінюється в $ 2,1 млрд. Пост президента Facebook Паркер покинув в 2005 році через звинувачення в зберіганні кокаїну. Бізнесмен відомий своєю благодійною діяльністю, в першу чергу вкладеннями в дослідження раку.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що британська організація Cancer Research UK закликає до регулювання виробництва, реклами та розповсюдження електронних сигарет, які поки продаються як звичайні товари.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас