Греція повторно виставлять на продаж газову компанію DEPA


Греція повторно виставлять на продаж газову компанію DEPA

У Греції після провалу тендера на продаж газової компанії DEPA буде оголошено новий. Про це сьогодні повідомив заступник міністра енергетики балканської держави Асімакіс Папагеоргіу.

Чиновник заявив, що в уряді отримали лише одну заявку на придбання компанії – від азербайджанської компанії SOCAR. Новий тендер буде оголошений найближчим часом.

Приватизація DEPA мала принести в грецький бюджет 900 млн євро.

Експерти побоюються, що провал першого “раунду” продажі DEPA може негативним чином вплинути на масштабні плани щодо приватизації державних компаній в Греції в поточному році.

Термін прийому юридично зобов’язуючих пропозицій в рамках державного тендеру з приватизації DEPA завершився. Передбачалося, що Газпром стане єдиним реальним претендентом на грецьку газову компанію. Зазначимо, що інший великий претендент на DEPA – компанія M & M Gas, спільне підприємство грецьких фірм Motor Oil і Mytilineos, – раніше також відмовилася від своєї заявки на приватизацію. Також від участі у конкурсі відмовилася російська група “Синтез” Леоніда Лебедєва.

Корпорація DEPA займається оптовими закупівлями, торгівлею та постачанням природного газу промисловим споживачам та домогосподарствам Греції. В даний час Грецькій Республіці належить 65% акцій компанії, ще 35% знаходиться у власності у місцевої нафтопереробної компанії Hellenic Petroleum SA.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua