Apple представила новую операционную систему — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Apple представила новую операционную систему

Технології&Авто
1363
Американська корпорація Apple представила нову операційну систему для мобільних і стаціонарних пристроїв і оновлене покоління Mac Pro. Нове програмне забезпечення для стаціонарних пристроїв отримало назву Maverick (блукач, індивідуаліст), відзначається в онлайн-трансляції, організованою прес-службою компанії. Одночасно було презентовано нову ОС для мобільних пристроїв – iOS 7.
Система Maverick прийшла на зміну колишньої Lion (Лев). Нове ПЗ спростить роботу з декількома моніторами і документами.
“Мобільна” операційна система iOS 7 тепер може реагувати на нахили апарату (раніше подібна функція була реалізована одним з конкурентів – Samsung). Зміни були внесені і в ядро програмного забезпечення – воно саме стало відстежувати частоту використання додатків, що дозволяє прискорити роботу пристрою. Програма голосового управління Siri “навчилася” говорити різними голосами.
Новий флагман Apple – стаціонарний комп’ютер Mac Pro – буде збиратися в Сполучених Штатах. Оновлена модель отримала корпус циліндричної форми. Виробник обіцяє багаторазове збільшення обчислювальних потужностей комп’ютера. Продажі нової лінійки повинні початися восени ц.р.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Apple близька до запуску нового безкоштовного інтернет-радіо, яке приблизно буде називатися iRadio.
Apple владнала ліцензійні угоди із звукозаписною компанією Warner Music Group і її дочірніми підприємствами. При цьому в минулому місяці корпорація досягла домовленості з найбільшим музичним лейблом Universal Music. В даний час продовжуються переговори з Sony.
Пропозиції Apple набагато вигідніші для музичних лейблів і звукозаписних компаній, ніж ті, які представляє аналогічний проект – інтернет-радіо Pandora. Повідомляється, що він найбільше схожий на iRadio.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас