Урожай зерна в Україні може скласти 54 млн тонн - Мінагропрод


Урожай зерна в Україні може скласти 54 млн тонн - Мінагропрод

Україна в 2013 році може зібрати 53-54 млн тонн зерна проти 46,2 млн тонн в 2012 році, вважає Міністерство аграрної політики і продовольства України.

“Цього року українські аграрії планують зібрати один з найбільших урожаїв за період незалежності. Зокрема, очікується, що валове виробництво зернових складе 53-54 млн тонн”, – йдеться в повідомленні міністерства з посиланням на директора департаменту землеробства Мінагропроду Олександра Демидова.

Досягти таких результатів, на його думку, вдасться завдяки використанню високоякісного насіння, технічному оновленню зернозбирального парку, а також розширенню посівних площ під озиму пшеницю та кукурудзу.

У повідомленні також вказується, що міністерство створило штаб з координації проведення комплексу збиральних робіт, який провів вже своє перше засідання.

Передбачається, що через погодні умови збирання ранніх зернових Україні необхідно буде провести в короткі терміни – за 10-15 днів.

Як повідомлялося, урожай зерна в Україні в 2012 році склав близько 46,2 млн тонн проти рекордних 56,7 млн тонн в 2011 році.

Потреба країни в зерні Мінагропрод України оцінює приблизно в 28 млн тонн на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua