LinkedIn обігнав Facebook і став найбільш швидкозростаючою соцмережею — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

LinkedIn обігнав Facebook і став найбільш швидкозростаючою соцмережею

Технології&Авто
782
Діловий соцмережі LinkedIn дісталася перша строчка в рейтингу найбільш швидкозростаючих технологічних компаній США, за підрахунками Forbes.
Для підготовки рейтингу Forbes взяв 2,1 тисячі прибуткових hi-tech компаній з мінімальною виручкою в $ 150 млн і капіталізацією на ринку від півмільярда доларів.
У перелік увійшли ті компанії, прибуток яких зріс як мінімум на 10% на рік протягом трьох минулих років і на 10% на місяць протягом 12 минулих місяців.
Більше того, однією з вимог для оцінки став сталий розвиток, який дає можливість прогнозувати зростання доходів на 10% мінімум у наступні 3-5 років. Після цього компанії увійшли до рейтингу щодо річних темпів збільшення виручки за минулі три роки.
LinkedIn опинилася на першому місці з середнім зростанням виручки за три роки у 102%. На друге місце потрапила Facebook (87%), на третьому – Apple (55%). Ще одна потужна технокорпорація, Google, розмістилася лише на 17-й строчці із зростанням продажів в 29%.
Зазначимо, що LinkedIn – соцмережа для професіоналів, яка була запущенав 2003 році. У січні цього року аудиторія мережі перевалила позначку в 200 млн користувачів. LinkedIn використовують жителі 200 країн, які говорять на 19 мовах. Велика частина передплатників мережі – американці.
Раніше повідомлялося, що ділова соціальна мережа LinkedIn заборонила жрицям кохання пропонувати свій сервіс у своїх профілях.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас