НБУ обмежив розрахунок готівкою, Путін розлучився, свого газу Україні вистачить на 1000 років - підсумки п'ятниці — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ обмежив розрахунок готівкою, Путін розлучився, свого газу Україні вистачить на 1000 років - підсумки п'ятниці

1115
Великий привіт від НБУ
Правління Національного банку України затвердило постанову про обмеження готівкових розрахунків між фізичними особами до 150 тис. грн з 1 вересня 2013 року. Про це повідомила на брифінгу заступник глави Національного банку України Віра Ричаківська. За словами представника НБУ, постанова Нацбанку, що передбачає розширення кола осіб, розрахунки між якими не можуть здійснюватися в готівковій формі, і обмеження граничної суми проведення розрахунків у готівковій формі між фізичними особами до 150 тис. грн, затверджене правлінням Національного банку України в четвер, і буде зареєстровано в Міністерстві юстиції найближчим часом. Тобто, з 1 дня осені розрахунки понад 150 тис. грн будуть здійснюватися тільки з використанням банківських інструментів для здійснення безготівкових розрахунків (платіжна карта, поточний рахунок). Тобто, покупка квартири, машини – тепер відбуватиметься виключно безготівково.
Розлучення року
Найбільш обговорювана новина в мережі – президент Росії Володимир Путін оголосив, що розлучається зі своєю дружиною Людмилою. Раніше стало відомо, що Путін з дружиною Людмилою в четвер увечері побували на балеті Есмеральда в Державному Кремлівському палаці. Як зазначають ЗМІ, після балету вони дали інтерв’ю кореспонденту телеканалу Росія 24. “Так, можна сказати, це цивілізоване розлучення”, – сказала Людмила Путіна. Володимир Путін, у свою чергу, заявив, що це спільне рішення. “Я приєднуюся до слів Володимира Володимировича, це дійсно було нашим спільним рішенням”, – підтвердила Людмила Путіна. Маса анекдотів, колажів – так багато над ВВП сміялися в останній раз тільки після польоту з журавлями)
Неймовірний газовий прогноз від Януковича
Президент Віктор Янукович вважає, що на дні Чорного моря біля України виявлено гігантські поклади газогідратів, яких при поточному споживанні може вистачити більш ніж на 1000 років. “У результаті робіт, виконаних Інститутом геологічних наук НАН України, на підставі геофізичних та сейсмічних досліджень були виявлені три зони гідратоутворення в північній частині Чорного моря з передбачуваними сумарними запасами в обсязі 50-60 трлн кубометрів газу”, – йдеться в його посланні депутатам парламенту. Ось здорово сказав президент, правда? І головне – ніхто не перевірить правдивість його прогнозів.
Туреччина розгорається все більше і більше
Більше 500 поліцейських отримали поранення в результаті зіткнень з демонстрантами, повідомив міністр внутрішніх справ Туреччини Муаммер Гюлер.
“У процесі хвилювань 516 співробітників безпеки отримали поранення. З початку заворушень донині в лікарні були доставлені 915 осіб, 79 з них зараз в стаціонарі. Вісім осіб перебувають у реанімації, стан чотирьох з них лікарі оцінюють як дуже важкий”, – сказав міністр. Якщо ви все ще збираєтеся до Туреччини – краще ще раз гарненько зважте всі “за і проти”.
Як українці МВС здивували
Гранати в кріслах, міни та снаряди на цілий взвод і 200 одиниць вогнепальної кожен день – такий підсумок травневого місячника здачі зброї. Як розповіли в МВС, в минулі рази (останній місячник був восени 2012 року) люди в основному здавали патрони і мисливські рушниці. Цього разу багато українців розлучилися з могутньою зброєю і боєприпасами. Наприклад, новими бойовими гранатами, мінами і навіть артилерійськими снарядами. Всього за місяць мирні громадяни здали майже 6 тис. стовбурів вогнепалу (у перерахунку виходило по 190 щоденно, а минулого року за місяць здали трохи більше 3 тис.). Напевно, МВС є чому радіти. І дивуватися.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас