Канадці хочуть засудити Nestle і Mars за цінову змову — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Канадці хочуть засудити Nestle і Mars за цінову змову

Казна та Політика
464
Канадська влада пред’явила звинувачення в ціновій змові місцевим відділенням всесвітньо відомих виробників шоколаду Nestle і Mars, йдеться в заяві канадського Управління із захисту конкуренції.
Крім галузевих гігантів аналогічне звинувачення було пред’явлено канадській мережі оптової торгівлі ITWAL. У порушенні антимонопольного законодавства також звинувачувалася Hershey Canada Inc., однак враховуючи, що ця компанія активно співпрацювала зі слідством, регулятори рекомендували пом’якшити звинувачення проти неї.
Фігурантами майбутнього процесу також стануть три топ-менеджери: колишній глава Nestle Canada Роберт Леонідас, екс-директор кондитерського сектора компанії Сандра Мартінес і глава ITWAL Девід Гленн Стівенс.
Крім вищесказаного стало відомо, що слухання у цій справі почнуться 21 червня. Якщо передбачувані учасники змови будуть визнані винними, їм загрожує штраф у розмірі $10 млн і тюремне ув’язнення терміном до п’яти років.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанія Nestle оголосила про відкликання кількох партій шоколадних батончиків KitKat після того, як кілька людей виявили в них шматочки пластику.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас