Корейські вчені розробляють альтернативу Google Glass - "розумні" контактні лінзи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Корейські вчені розробляють альтернативу Google Glass - "розумні" контактні лінзи

Технології&Авто
550
Корейські вчені працюють над лінзами, які можуть стати альтернативою громіздким окулярам Google Glass.
Як стало відомо, за допомогою новітніх досягнень у галузі наноматеріалів вчені сподіваються зробити звичайні контактні лінзи більш функціональними.
Розробку “розумних” лінз ведуть група дослідників під керівництвом Янг Юнг Парка, хіміка-технолога з Національного науково-технологічного інституту Ульсан (UNIST), а також інженери компанії Samsung і низки інших університетів. Завдяки створеному ними прозорому матеріалу з високою провідністю, що складається з еластичної суміші графену і срібних нанодротів, вони змогли прикріпити світлодіод до звичайної м’якої контактної лінзи.
Розробка була протестована на кроликах, чиї очі близькі за розміром до людських. Тварини носили поліпшені лінзи протягом п’яти годин, і за підсумками експерименту не було помічено, щоб вони викликали подразнення або натирали очі. Теоретично, пізніше в якості світлодіоду може виступати крихітний дисплей. Детальніше про роботу вчених можна почитати в журналі Nano Letters.
Інженери сподіваються створити такі лінзи, у яких були б всі функції комп’ютера, що надягається, але щоб при цьому вони залишалися прозорими і м’якими. “Наша мета – створити контактні лінзи, які вміють робити все те ж, що і Google Glass”, – зазначив Янг Юнг Парк.
Нагадаємо, раніше вчені попереджали, що Google Glass можуть негативно вплинути на когнітивні здібності людини і призвести до дуже поганих наслідків.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас