Компанії Ахметова і Пінчука відхрестилися від судової справи про приватизацію Криворіжсталі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Компанії Ахметова і Пінчука відхрестилися від судової справи про приватизацію Криворіжсталі

Особисті фінанси
553
Компанії СКМ і EastOne заявляють, що їм не відомі причини поновлення судової справи за позовом, поданим у 2005 році консорціуму “Інвестиційно-металургійний союз” (ІМС), яким він оскаржив наказ ФДМ про скасування виграної ІМС у 2004 році приватизації 93,02% акцій найбільшого меткомбінату Україна – ВАТ Криворіжсталь.
“Якщо коротко – ми не знаємо, чому справу восьмирічної давності знову підняли”, – написала на своїй сторінці в Facebook директор СКМ зі зв’язків з громадськістю та комунікацій Наталія Ємченко.
В офіційній позиції групи говориться, що представники СКМ, власником якої є Рінат Ахметов, ніяких заяв або клопотань до Господарського суду Києва не подавали і до суду не з’являлись.
“Ми не знаємо, чому саме зараз відновлено справу восьмирічної давності. З нашого боку ніяких ініціатив не робилося, також ми не брали участь у засіданні колегії 4 червня”, – повідомили в EastOne Віктора Пінчука.
Разом з тим, інформоване джерело підтвердило агентству Інтерфакс-Україна інформацію про неявку представників ІМС, як позивача, на судове засідання у цій справі 4 червня. За його словами, у зв’язку з цим слухання у справі перенесли на 18 червня.
Як повідомлялося, Господарський суд Києва 22 травня відновив призупинену в 2005 році справу за позовом консорціуму ІМС, створеного СКМ Ріната Ахметова і Інтерпайпом Віктора Пінчука (пізніше Пінчук об’єднав свої активи в EastOne).
Спочатку ця справа була порушена 22 березня 2005 року, а її розгляд було призначено на 19 квітня 2005 року. Проте 19 квітні її було призупинено до вирішення Господарським судом Києва по суті іншої справи, в якій ІМС оскаржив рішення Кабінету міністрів про скасування приватизації Криворіжсталі. У результаті 28 листопада 2005 позов ІМС до уряду був залишений без розгляду.
До повторного продажу на відкритому конкурсі комбінату компанії Mittal Steel Ахметов заявляв, що він вважає незаконним скасування рішення про продаж меткомбінату “Криворіжсталь” консорціуму ІМС, розраховуючи на перегляд цього рішення в європейських судах і повернення підприємства консорціуму. Про намір оскаржити в судовому порядку результати приватизаційного конкурсу раніше також заявляв Смарт-холдинг партнера Ахметова Вадима Новинського.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас